fot-o-grafiti.hr

Forum za polaznike tečajeva
Sada je: 22 lis 2021, 20:22.

Vremenska zona: UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 26 svi 2011, 14:57 

!e... kolege bok svima . imam dilemu neku.. Ustvari trebam savijet . krepo mi je moj cannon objektiv 28-135 ošo autofokus..bed Dao sam ga u deželu u ljubljanu u onaj cannon A3 servis i lijepo su mi prvo napravili dijagnostiku kvara ...svaka čast. cijena popravka je cca 1500 novaca.
Savijet.. dali se to isplati servisirat ili ne ...mislim si kupit novi objektiv bacio sam oko na TAMRONA 18-270 F 3,5-5,6 KOD BRATULIĆA
savijet za objektiv.... jel dobar za cannon . uopšte TAMRONI kakvi su ...vidim da ih dosta koristite .

puno pozdrava ,,,©RENATO.

Vrh

PostPostano: 26 svi 2011, 22:12 
Site Admin

Imat će uskoro Bratulić prezentaciju u klubu, pa možeš testirati objektiv na samoj prezentaciji.

Vrh

PostPostano: 29 svi 2011, 13:38 

Ne bih preporucio popravak za tu cijenu s obzirom o kakvom objektivu se radi, ima puno kvalitetnijih okolo.
Sa doticnim Tamronom ti bas nemam iskustva pa ne mogu komentirati, al' sigurno je net pun razlicitih reviewa. :|

Only a fool never changes his mind. A wise man has a theory and if a fact comes along that changes that theory, he throws out the theory. A fool believes that if a fact comes along that changes the theory, he throws out the fact.

Photography wise, there's nothing a Saturation -1 couldn't handle.

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir: