fot-o-grafiti.hr

Forum za polaznike tečajeva
Sada je: 18 vel 2020, 02:24.

Vremenska zona: UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 05 tra 2010, 12:41 

haii.. nova sam ovdje pa se ne snalazim baš kako bih htjela.. voljela bih ako mi se netko moze javiti na moj msn da mi nešto više kaze o tečaju kako ide, koliko često, isplati li se i tak.. 'maricka-photography@hotmail.com' ... jako me zanimaju pojedinosti jer se pripremam upisati na sljedećem mogućem terminu.. ako zna netko možda kad je?.. javite mi se plizz.. zaista sam zainteresirana :) lijep pozdrav. Marija

Vrh

PostPostano: 05 tra 2010, 18:57 
Site Admin

Posalo sam ti sve informacije na mail :)

Vrh

PostPostano: 06 tra 2010, 08:04 

HVALAAA! :)

Vrh

PostPostano: 15 lis 2013, 09:49 

Bok
Tečaj je odličan! Tiljak je jako simpatičan i dobar je predavač. Najteže je čovjeka u današnje vrijeme nasmijati, a njemu to polazi za rukom kad god mu se prohtje. Nema šanse da se čovjek dosađuje na njegovim predavanjima. Donese hrpetinu opreme, potrudi se, pokaže ljudima sve što ih zanima, donosi fotografije koje mogu poslužiti kao primjer ... Atmosfera je vrlo opuštena, a opet čovjek nema niti malo osječaj da je u pitanju neka lakrdija od tečaja, već odlazi doma obogačen za nova iskustva. Treba raditi zadaće, jer se tako najbolje uči. Nije potrebno imati niti puno love, jer oprema se postupno nabavlja i nije nužno imati ono najskuplje za početak (to je barem moje mišljenje, ali ako sam u krivu neka me netko slobodne ispravi).
Preporučam ovog predavača i tečaj Opče fotografije.
:D

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži: