33. Zagreb salon - rezultati - results

Završeno je žiriranje 33. Zagreb salona

Članovi ocjenjivačkog suda u sastavu:

Janos EIFERT, Mađarska / Hungary, predsjednik žirija

Fulvio MERLAK, Italija, / Italy

Vasja DOBERLET, Slovenija / Slovenia

Danijela LUŠIN, Hrvatska / Croatia

Zdenko KUZMIĆ, Hrvatska / Croatia

dodijelili su sljedeće nagrade i priznanja:

TROFEJ GRADA ZAGREBA
CITY OF ZAGREB TROPHY

Luis Alberto Franke - Argentina - Luque, el Esquilador

GRAND PRIX FOTOKLUBA ZAGREB
GRAND PRIX OF FOTOKLUB ZAGREB

Lena Kaellberg - Sweden - Kolekcija:
Marathon 1
Marathon 2
Marathon 3
Marathon 4

JUBILARNA PLAKETA ZA CRNO BIJELU FOTOGRAFIJU UZ 100 GODIŠNJICU SALONA
THE ZAGREB SALON CENTENARY AWARD for an individual black and white photograph

Raul Villalba - Argentina - No future

NAGRADE I POHVALE FIAP-a za pojedinačne fotografije
FIAP PRIZES AND DIPLOMES

Zlatna plaketa / Gold Medal

Valentina Bunić - Croatia - Ishodište

Srebrna plaketa / Silver Medal

Petr Vydra - Czech - From the courtyard

Brončana plaketa / Bronze Medal

Van Den Houte Jozef - Belgium - Contrast

Počasna vrpca Fiap-a/ Honorable Mentions FIAP

Ana Mrazek - Croatia - Dramatica

Don Barker - Great Britain - Men in gray suits

Sue Hill - Scotland - Lochranza castle

FIAP Nagrade za kolekciju / FIAP Prizes for the Collection

Zlatna plaketa / Gold Medal

Miljenko Marotti - Croatia

Metal I
Metal II
Metal III
Metal IV

Srebrna plaketa / Silver Medal

David Hall - Great Britain

Ledger Paper Series 1
Ledger Paper Series 2
Ledger Paper Series 3
Ledger Paper Series 4

Brončana plaketa / Bronze Medal

Hazel Marp - Scotland

Feather triptych
Frosted leaves triptych
Lilies triptych
Skeleton leaves triptych

NAGRADE FOTOKLUBA ZAGREB za pojedinačne fotografije
PHOTO CLUB ZAGREB PRIZES

Zlatna plaketa / Gold Medal

Daniel Lovrić - Croatia - Nightmare

Srebrna plaketa / Silver Medal

Alexander Kupchynskyy - Ukraina - Flamenco

Hugo Alfredo Morbelli - Argentina - Avaricia

Brončana plaketa / Bronze Medal

Lea Bogović - Croatia - Sumrak tulipana

Željko Šoletić - Croatia - Skalini

Tomislav Dolovčak - Croatia - Snježna večer na

Diplome / Diplomas

Vladimir Šimunić - Croatia - Žitnica

Andreja Ravnak - Slovenia - Step by step

Vadim Ziuzin - Ukraina - Among clouds

Majcher Jarek - Poland - Szczeliniec Wielki

Nagrade za Fotokluba Zagreb kolekciju / Fotoklub Zagreb Prizes for the Collection

Zlatna plaketa / Gold Medal

Helmut Schwarz - Austria

Hard & Smooth 1
Hard & Smooth 2
Soft & Rough
Soft & Rough 1

Srebrna plaketa / Silver Medal

Primož Hieng - Slovenia

Saltpans 1
Saltpans 2
Saltpans 3
Saltpans 4

Brončana plaketa / Bronze Medal

Branko Pejaković Peyo - Bosnia and Hercegovina
Gobi
Gobi 1.2
Gobi 1.3
Gobi 1.5

Kategorija: 
Foto Događanja

Objavljeno: 05.09.2010.